ЯКЩО ВЧИТИСЯ – ТО РЕАЛЬНО У НАС!

qqqqqqqqqqqЗмінюються пори року, весна поступово переходить в літо і температура підвищується не тільки в природі, але й у випускників шкіл. Мізки закипають не тільки в колишніх школярів, але й їхніх батьків – тому що перед кожним випускником постає надскладне питання – куди піти навчатись, де ж продовжити освіту, яку обрати професію, щоб була до душі?

 

Ви читаєте цей текст, отже з майбутньою спеціальністю, або хоча б з напрямком вже визначились. Це звичайно “МЕНЕДЖМЕНТ”. Та і наш Вінницький національний технічний університет незалишився поза Вашою увагою в переліку можливих навчальних закладів. Сподіваємось що інформація, яку Ви прочитаєте у цій публікації переконає Вас навчатися саме на факультеті менеджменту та інформаційної безпеки Вінницького національного технічного унівеситету за спеціальністю “Менеджмент виробничої та комерційної діяльності”.

Чому доцільно навчатись саме у нас? На це є декілька важливих причин.

Перша причина – це перспективи спеціальності:

1.1  Ринок праці – явище нестабільне. В один період часу потрібні юристи, програмісти, фінансисти, в інший – агрономи, енергетики, радіотехніки. Однак управлінці потрібні завжди і для всіх сфер. Тільки менеджери забезпечують успіх будь-якої сфери діяльності плануючи, організовуючи, мотивуючи та контролюючи відповідні процеси і роботу фахівців. Некоординована, неспрямована та неузгоджена робота найкращих фахівців безрезультативна.

 

1.2  Менеджмент виробничої та комерційної діяльності – спеціальність напрямку “Менеджмент” яка гарантує Вам роботу та дохід завжди, тому що виробництво та реалізація продукції є основою економіки країни, а рівень заробітної плати залежить від Вашої активності і координованої діяльності керованого колективу.

 

1.3  Викладачіфахівці високого кваліфікаційного рівня які знають, розуміють та досліджують техніко-економічні, організаційно-виробничі проблеми та управлінсько-економічні задачі. Навчальний процес поглиблюється та закріплюється екскурсіями на промислові підприємства м. Вінниці та виробничою практикою на діючих промислових підприємствах.

rekl0

Друга причина – це можливість отримати два диплома:

Два дипломи – закордонний і вітчизняний отримують випускники ВНТУ. По завершенню навчання за програмою «Подвійний диплом» випускники отримують два дипломи – за програмою навчання у ВНТУ «Магістр» та за програмою «Магістр» у державних навчальних закладах Республіка Польща, що визнаються у державах Європейського союзу. На навчання до Республіки Польщі виїздять майбутні програмісти, енергетики, менеджери, будівельники, екологи, машинобудівники, метрологи та фахівці з лазерної та оптоелектронної техніки.

 

Студенти Вінницького національного технічного університету мають можливість водночас навчатися за програмою академічної мобільності «Подвійний диплом» в Свєнтокшиській політехніці в Кєльцах, в Опольському Політехнічному Університеті (Politechnika Opolska) безкоштовно, та в Люблінській політехніці. Навчання пропонується або польською, або англійською мовою. Аби студентам було легше адаптуватися до навчання у ВНТУ діють курси польської мови.

rekl2

Третя причина – можливість розвинути організаційні таланти та підприємницькі здібності:

У ВНТУ на факультеті менеджменту та інформаційної безпеки тривалий час діє студентська команда за програмою ENACTUS UKRAINE. Це спільнота студентів, представників ВНЗ та бізнес-лідерів, яка реалізовує соціально-підприємницькі проекти.

 

Команди Enactus створюють проекти, спрямовані на покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами. Вони орієнтовані на вирішення економічних, екологічних та соціальних проблем та мають на меті досягнення Цілей Сталого Розвитку.

 

Entrepreneurial — бачити можливості та мати талант їх використовувати.

Action — діяти і доводити справу до кінця, навіть якщо результат не гарантовано.

Us — це ми, спільнота людей, що пов’язані між собою. Окремі особистості, які є частиною великого цілого.

 

Основною метою проекту є втілення прогресу через підприємницьку дію!

Під керівництвом наставників з університетів та бізнесу, студенти Enactus по всьому світу втілюють у життя проекти по розширенню людських можливостей. Цей досвід не тільки змінює їх життя, але й розвиває талант.

 

Команда Enactus ВНТУ єдина в Україні чотири рази  ставала переможцем всеукраїнського чемпіонату і брала участь у ENACTUS WORLD CUP.

У сезоні 2010-2011 рр. студенти ВНТУ вперше захищали честь країни на Всесвітньому кубку у Куала-Лумпур, Малайзія.

Наступного року (сезон 2011-2012 рр.) літали на ці глобальні змагання до Вашингтона, США.

У сезоні 2012-2013 рр. – захищали честь країни у місті Канкун, Мексика.

Торік у вересні змагались на  Всесвітньому кубку Enactus у Торонто, Канада.

Наставник команди, декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки, професор кафедри ЕПВМ – Микола Іванович Небава.

rekl3

Четверта причина – працевлаштування та перспективні посади:

Випускники кафедри економіки підприємства та виробничого менеджменту ВНТУ затребувані на ринку праці України. За роки підготовки кафедра вивела на ринок праці близько 750 висококваліфікованих працівників, які в даний час працюють у різних сферах народного господарства України. Кафедра забезпечує підприємства та організації як керівним персоналом так і висококваліфікованими фахівцями відповідних напрямків. Якість підготовки та активність випускників може характеризуватись посадами, які вони посідають:

 

Висококваліфіковані фахівці та керівники організацій:

 • Цимберович В.О. – Банк інвестицій та заощаджень, заступник начальника відділу кредитування;
 • Дончук І.В. – Київський міський центр соціальної та трудової реабілітації інвалідів, завідувач відділенням;
 • Федорова Н.В. – Вінницький обласний центр гідрометеорології, головний бухгалтер;
 • Беркун О.М. – ТОВ «Артис-ко», м.Київ, директор;
 • Ларюшкін О.О. – ТОВ «Вікнарі», фінансовий директор;
 • Білоус Г.В. – ТФ «ГАССИБ», м.Вінниця, провідний маркетолог;
 • Підгорецька О.О. – ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика – Рошен», головний бухгалтер;
 • Глухій В.Ю. – Вінницька філія ПАТ «Укрінбанк», директор;
 • Христофор О.В. – ДП «Укрзалізниця», м. Київ, начальник відділу СП;

 

Висококваліфіковані викладачі:

 • Карачина Н.П. – д.е.н., професор, кафедра ММЕ, ВНТУ;
 • Малініна Н.М. – к.е.н., доцент, кафедра ЕПВМ, ВНТУ;
 • Причепа І.В. – к.е.н., доцент, кафедра ЕПВМ, ВНТУ;
 • Нікіфорова Л.О. – к.е.н., доцент, кафедра ЕПВМ, ВНТУ;
 • Тарасюк Н.М. – к.е.н., доцент, кафедра ЕПВМ, ВНТУ;
 • Коваль Н.О. – к.е.н., доцент, кафедра ФІМ, ВНТУ;
 • Пілявоз Т.М. – к.е.н., доцент, кафедра ПФД, ВНТУ;
 • Сметанюк О.А. – к.е.н., доцент, кафедра ММЕ, ВНТУ;
 • Штефан Л.Б. – к.е.н., доцент, кафедра ФБСС, ВННІЕ-ТНЕУ;

І це тільки частина випускників 1997-1999 років …, а всього до 75% наших випускників займають посади провідних спеціалістів та керівників як державних установ, так промислових підприємств.

rekl8

П’ята причина – можливість розвинути акторські, мистецькі здібності та таланти:

1. “Студентська осінь” першокурсників – свято, яке з нетерпінням чекає талановита молодь університету. Тут реалізують свої творчі здібності співаки, танцюристи, музиканти, актори та майстри оригінального жанру.

Основною метою конкурсу є виявлення та підтримка молодих талантів, пошук оригінальних зразків художньої творчості, розкриття мистецьких здібностей та художніх талантів студентів, активізація процесів згуртованості молоді на засадах доброзичливості та творчого пошуку, надання можливості першокурсникам реалізувати свій творчий потенціал, створення нових та зміцнення існуючих колективів самодіяльності у клубі ВНТУ. Нинішнього року наймолодші студенти ВНТУ готували невеличкий спектакль, літературно-музичну композицію «Країни Європи». Кожен факультет представив на сцені одну з країн Євросоюзу – мовою сценічного дійства розповідали про традиції, історію, мистецтво, про особливості країни.

 

Найкраще це вдалося першокурсникам факультету менеджменту та інформаційної безпеки. Найемоційніше, найвинахідливіше і найбільш мистецьки досконале сюжетне дійство створили майбутні економісти про свою обраницю – Іспанію.

rekl4

2. «Містер ВНТУ» та «Міс ВНТУ» – за цей престижний титул змагаються вісім конкурсантів із восьми факультетів вишу.

З цієї яскравої вісімки креативних юнаків слід обрати того, хто носитиме звання «Містер ВНТУ». Виступи кожного з конкурсантів, які змагаються у п’яти випробовуваннях, завжди насичені, цікаві та сповнені оригінальних ідей.

rekl5

Традиційний конкурс «Міс Вінницького національного технічного університету» зазвичай відбувається в березні. Улюблений університетський конкурс змінив локацію – і тепер проходить не в актовій залі вишу, а в «Зорі». Отож, глядацька аудиторія стала і більшою, і різноманітнішою.

 

У яскравих і емоційних змаганнях юних вродливиць брали участь вісім студенток Вінницького національного технічного університету – по одній від кожного факультету. Дійство вдалось феєричним і… непередбачуваним! Дефіле, відеовізитка, інтелектуальні і творчі конкурси. Перемогла Наталя Борівська – студентка факультету менеджменту та інформаційної безпеки.

rekl6

3. Проект «Танці з викладачами» – викладацько-студентські пари – по одній від кожного факультету, під опікою талановитого хореографа-постановника, керівника ансамблю бального танцю, впродовж двох місяців філігранно відпрацьовували тонкощі чаруючого мистецтва Терпсіхори.

 

Факультет менеджменту та інформаційної безпеки (фокстрот «Красуня та чудовисько») представляв сам декан — кандидат економічних наук, професор кафедри ЕПВМ Микола Небава та студентка четвертого курсу Юлія Бадя. Безмежність позитивних емоцій і життєдайної енергетики, шквал оплесків і щире захоплення танцювальною майстерністю тих, кого звичніше бачити в аудиторіях, аніж на сцені…

 

Журі – визнані фахівці своєї галузі:

керівник ансамблю бального танцю «Грація» Павло Мацюк, чемпіонка світу зі східного танцю Юлія Шемет, керівник ансамблю бального танцю «Альфа Денс» Сергій Бушовський, керівник студії танцю «Фантазія» Ольга Онофрійчук, визнаний шоумен Юрій Постовий

rekl7

Шоста причина – військова кафедра ВНТУ – можливість отримати військове звання офіцера запасу:

Аби стати студентом військової кафедри Вінницького національного технічного університету, а після її закінчення молодшим лейтенантом, слід мати освітній рівень бакалавра (студенти 3-4 курсу навчання).

 

Військове звання офіцера запасу дозволить Вам:

1. Служити на умовах контракту на посадах офіцерського складу Збройних Сил України, структур Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби;

2. Працювати в органах державної влади та управління;

3. Зробити більш успішну кар’єру за цивільною спеціальністю.

rekl1

 

Отже, студентам факультету менеджменту і інформаційної безпеки не доводиться нудьгувати, їх життя різноманітне і цікаве: це навчання і наука, активна участь у суспільному житті. Вони беруть участь в організації захоплюючих студентських свят, відвідують спортивні секції. Фахівці, що випускаються кафедрою факультету, завжди затребувані на ринку праці.

 

Якщо Ви хочете отримати сучасну затребувану на ринку праці спеціальність, якщо Ви хочете стати успішною людиною, то Ви – наш абітурієнт!

Кафедра ЕПВМ протягом 25-ти років забезпечує висококваліфіковану підготовку майбутніх спеціалістів та магістрів управлінського профілю.

В. Кавецький