Enactus ВНТУ у Канаді

Яскраві посмішки, святкова музика, нові цікаві знайомства, командний дух, шалена підтримканавколо – саме так вимальовується у пам’яті Enactus World Cup 2016!

Це уже вчетверте команда Enactus ВНТУ виходить на такий високий рівень цих престижних змагань — стає переможцем всеукраїнського чемпіонату і бере участь у ENACTUS WORLD CUP.

Цієї осені у місті Торонто (Канада)студентська команда Enactus ВНТУ вчетверте представила Україну на міжнародних змаганнях.

Тридцять дві команди із різних куточків світу приїхали в один час і в одне місце для того, щоб поділитися результатами своєї  річної роботи, завдяки якій тисячі людей у всьому світі отримали можливості, яких не мали раніше, почали жити так, як не могли раніше.

До вашої уваги склад команди Enactus ВНТУ 2016:

–        наставник команди – декан факультету менеджменту Небава Микола Іванович;

–        капітан команди  –  Чайковська Янна (https://vk.com/emptea);

–        віце-капітан – Байбак Дмитро;

–        Франчук Катерина;

–        Подолянчук Катерина;

–        Івчук Дмитро;

–        Журавльов Андрій;

–        Самуель Мартін.

Це був просто неймовірний досвід для кожного учасника!

Все почалось з Ярмарки культур, яка відбулась у перший день змагань. Саме тут всі країни мали можливість продемонструвати свою культуру, звичаї, національні страви та одяг. Ми ділились своїм – українським, розповідаючи зацікавленим іноземним друзям про особливості української вишиванки, про те, чому дівчата у віночках, чому шаровари такі широкі, та як готувати борщ. А взамін отримали просто неймовірну масу цікавої інформації про культуру інших країн! Це можна порівняти з навколосвітньою подорожжю за один день. Саме в цей день команди вперше зустрічаються, знайомляться, обмінюються сувенірами та знаходять собі друзів серед інших країн.

Наступного дня розпочалось, власне, те, заради чого всі там і зібрались – перший етап змагань! Емоції перед виступом просто зашкалювали, бажання достойно представити країну переповнювало і приємно дивувала тепла і дружня атмосфера навколо – підтримка не лише української делегації, а й команд суперників! Україна презентувала свої проекти в лізі з командами Ірландії, Мексики та Марокко.

Ми стояли на сцені і усвідомлювали – ось саме ті хвилини, до яких наша команда готувались цілий рік! Одночасно було присутнє почуття гордості, хвилювання і величезної відповідальності. Адже тоді ми були обличчям не лише нашого вузу, а представниками України.

Приємно було усвідомлювати, що наші проекти достойно виглядали на світовій арені. Ми підняли важливі проблеми, про які знають люди з усіх куточків планети, і коли вже після виступу до нас підходили учасники та судді з інший країн і говорили, що вони вражені нашою роботою, це було безцінно!

We all win – ця фраза була головним гаслом змагань і навряд чи можна було б підібрати щось краще. Адже всі команди, що брали участь у змаганнях уже є переможцями. Кожен проект – це одна добра справа, це люди, яким потрібна була допомога і їм допомогли.

Побувавши на таких змаганнях і поспілкувавшись з учасниками, відчуваєш шалене бажання змінювати свою країну і весь світ на краще. Адже можливо абсолютно все, якщо ти цього хочеш!

Ініціатор створення команди Enactus ВНТУ та її незмінний наставник — декан факультету менеджменту, професор Микола Небава.

(автор матеріалу Чайковська Яна)