Головна

У КОМАНДИ ENACTUS ВНТУ П’ЯТА ПЕРЕМОГА

enactus_00_2018Це уже вп’яте команда Enactus ВНТУ виходить на такий високий рівень престижних  національних змагань Enactus Ukraine —  і стає переможцем всеукраїнського чемпіонату та бере участь у ENACTUS WORLD CUP.

 

На Всесвітньому кубку Enactus, який відбудеться 9-11 жовтня у Кремнієвій долині (місто Сан-Хосе, Каліфорнія, США), Україну представлятиме команда Вінницького національного технічного університету (Enactus ВНТУ — наставник — декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки, кандидат економічних наук, професор кафедри економіки підприємства та виробничого менеджменту  Микола Небава).

 

Продовжити читання “У КОМАНДИ ENACTUS ВНТУ П’ЯТА ПЕРЕМОГА”

СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ МІГРАЦІЇ ДО КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Причини міграції з України є зрозумілими, тому спробуємо розглянути можливості легальної міграції українців до деяких країн Європейського союзу.

 

Автор: Л. Глущенко, джерело: Конференції ВНТУ 

 

За останні роки знизився відсоток українців, хто має сподівання на покращення економічного клімату всередині країни. В першу чергу, це пов’язано з подіями на сході, економічною кризою, корупційними скандалами, а також з реаліями життя в Україні. Безробіття, зростання цін та тарифів, проблеми в галузях охорони здоров’я та освіти, відсутність адекватної соціальної політики, у тому числі пенсійної реформи – всі ці чинники змушують співвітчизників замислитися над своїм теперішнім та майбутнім буттям.

 

migration_picture

Використано фото: http://dostyp.com.ua/novini/trudova-mighratsiia-kudi-ta-chomu-yidut-ukrayintsi-foto-1

 

Дуже багато громадян України які належать до різних вікових груп наразі розчаровані економічною ситуацією і не бачать перспективи на майбутнє в Україні, що змушує їх і шукати кращої долі в інших країнах.

 

Продовжити читання “СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ МІГРАЦІЇ ДО КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ”

ЯКЩО ВЧИТИСЯ – ТО РЕАЛЬНО У НАС!

qqqqqqqqqqqЗмінюються пори року, весна поступово переходить в літо і температура підвищується не тільки в природі, але й у випускників шкіл. Мізки закипають не тільки в колишніх школярів, але й їхніх батьків – тому що перед кожним випускником постає надскладне питання – куди піти навчатись, де ж продовжити освіту, яку обрати професію, щоб була до душі?

 

Ви читаєте цей текст, отже з майбутньою спеціальністю, або хоча б з напрямком вже визначились. Це звичайно “МЕНЕДЖМЕНТ”. Та і наш Вінницький національний технічний університет незалишився поза Вашою увагою в переліку можливих навчальних закладів. Сподіваємось що інформація, яку Ви прочитаєте у цій публікації переконає Вас навчатися саме на факультеті менеджменту та інформаційної безпеки Вінницького національного технічного унівеситету за спеціальністю “Менеджмент виробничої та комерційної діяльності”.

Чому доцільно навчатись саме у нас? На це є декілька важливих причин.

Перша причина – це перспективи спеціальності:

1.1  Ринок праці – явище нестабільне. В один період часу потрібні юристи, програмісти, фінансисти, в інший – агрономи, енергетики, радіотехніки. Однак управлінці потрібні завжди і для всіх сфер. Тільки менеджери забезпечують успіх будь-якої сфери діяльності плануючи, організовуючи, мотивуючи та контролюючи відповідні процеси і роботу фахівців. Некоординована, неспрямована та неузгоджена робота найкращих фахівців безрезультативна.

 

1.2  Менеджмент виробничої та комерційної діяльності – спеціальність напрямку “Менеджмент” яка гарантує Вам роботу та дохід завжди, тому що виробництво та реалізація продукції є основою економіки країни, а рівень заробітної плати залежить від Вашої активності і координованої діяльності керованого колективу.

 

1.3  Викладачіфахівці високого кваліфікаційного рівня які знають, розуміють та досліджують техніко-економічні, організаційно-виробничі проблеми та управлінсько-економічні задачі. Навчальний процес поглиблюється та закріплюється екскурсіями на промислові підприємства м. Вінниці та виробничою практикою на діючих промислових підприємствах.

rekl0

Продовжити читання “ЯКЩО ВЧИТИСЯ – ТО РЕАЛЬНО У НАС!”

ВІТАЄМО ОЛЬГУ ГЕОРГІЇВНУ!

В ці теплі та сонячні дні, коли яскравими та насиченими фарбами буяє весна lelek-5і природа радіє та оновлюється, колектив кафедри економіки підприємства та  виробничого менеджменту щиро вітає свою колегу Ратушняк Ольгу Георгіївну з прекрасною подією – народженням донечки.

Ви подарували світу чудесне янголятко — прекрасну дівчинку! Тож нехай все складеться у Вашій родині чудово – в домі буде панувати ідилія і він наповниться подвійним щастям, сміхом, ніжністю, любов’ю, дитячою радістю і buket-5безпосередністю!

Нехай Ваша донечка зростає доброю, розумною, красивою, слухняною, веселою і милою, друзі ніколи не зрадять, а оточуючі будуть радіти Вашому щастю разом з вами.

 

Бажаємо погожих та світлих днів і безмежної удачі.

 

Колектив кафедри ЕПВМ.