Головна

ЯКИЙ БІЗНЕС АКТИВНО РОЗВИВАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ?

 

На сьогоднішній день оптова та роздрібна торгівля — найпопулярніші види українського бізнесу.

За допомогою відкритих даних opendatabot.ua можна дізнатися, як створюються нові компанії та які види діяльності в бізнесі найбільш популярно відкривати в Україні, а інформація про те, які види бізнесу відкриваються найчастіше, дозволяє оцінити бізнес-клімат в Україні, а також зрозуміти, які послуги є найбільш затребуваними.

 

Джерело: https://opendatabot.ua/blog/199-new-business

 
new-business-0

З травня по грудень 2016 року* в Україні було зареєстровано 54 175 нових юридичних осіб, в 2017-м — 70 359. За першу половину 2018 року в реєстри внесено 35 480 нових компаній.

Ситуація з реєстрацією нових ФОП трохи гірша. За 6 місяців 2018 року було зареєстровано всього 43% від показника минулого року за 12 місяців. Це означає, що до кінця року можемо отримати показник нижчий ніж в попередньому році.

 

Продовжити читання “ЯКИЙ БІЗНЕС АКТИВНО РОЗВИВАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ?”

ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ ЗА СІЧЕНЬ — ЛИПЕНЬ 2018

Населення
popul-minЧисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 липня 2018 р. становила 42 263,9 тис. осіб. Упродовж січня — червня 2018 р. чисельність населення зменшилася на 122,5 тис. осіб.

Порівняно із січнем — червнем 2017 р. обсяг природного скорочення збільшився на 12,4 тис. осіб.

Кількість живонароджених у січні — червні 2018 р. становила 164,3 тис. осіб, померлих — 298,0 тис. осіб.

Продовжити читання “ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ ЗА СІЧЕНЬ — ЛИПЕНЬ 2018”

ДИПЛОМ ПРЕСТИЖНОГО ЗАКЛАДУ У МЕНЕДЖЕРА – ПАНАЦЕЯ В УПРАВЛІННІ?

Професіоналізація управлінських кадрів виступає одним з вирішальних факторів формування ефективної діяльності організації, впливаючи на структурні зміни в управлінській діяльності. Однак часто виникають ситуації коли дотримання класичних, наукових підходів менеджменту з одночасним зростанням амбіційності та самовпевненості керівника призводить до поступового занепаду підприємства, навіть після успішного виведення підприємства з кризового стану за допомогою цих же методів.

 

Автор: В.Кавецький, джерело: Конференції ВНТУ 

 

human_capitalСьогодні особливого значення набуває інтелектуальна праця, яка є основою технології, управління, освіти, а інвестиції в людину визнаються довгостроковим перспективним вкладенням підприємства.

 

Щорічно зростає кількість та вплив у суспільстві професійних менеджерів, і це пояснює пильний інтерес наукової громадськості до формування професійно-управлінського прошарку суспільства. Професіоналізація управлінських кадрів виступає одним з вирішальних факторів формування ефективної діяльності організації, впливаючи на структурні зміни в управлінській діяльності.

Вивчення проблем професіоналізації управлінських кадрів сприяє більш глибокому розумінню особливостей формування бізнес-процесів на підприємствах та в організаціях.

 

Продовжити читання “ДИПЛОМ ПРЕСТИЖНОГО ЗАКЛАДУ У МЕНЕДЖЕРА – ПАНАЦЕЯ В УПРАВЛІННІ?”

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

1_veresnyaКафедра ЕПВМ вітає шановне студентське панство та колег викладачів з Днем знань та початком нового навчального року.
Нехай навчальний процес буде легким, корисним та приємним для усіх його учасників, а наукові досягнення вагомими та затребуваними.